Home

Kosárlabda faultok

kosÁrlabda kisokos kezdŐknek - fanatikus kosÁrlabda kedvelŐknek hÍrek,kÉpek,videÓk egy helyen Összeszedv forum.index.hu. Magyarország első és legnagyobb fórum szolgáltatása. A web kettő pre-bétája, amit 1997 óta töltenek meg tartalommal a fórumlakók A magyar férfi kosárlabda-válogatott nagyot küzdött az Európa-bajnok szlovén csapattal Forrás: Koncz Marton/Koncz Marton. A harmadik tíz percet Morgan duplája nyitotta, amelyre Vojvoda válaszolt - aki a következő támadásnál remekül adott fel Keller Ákosnak, aki bezsákolta az alley oopot

Átaludtuk az első félidőt – ELTE BEAC Kosárlabda

Kosárlabda Kisokos Kezdőkne

a kosárlabda nem hasomlit a focira tehát nincs hátved meg csatár...az elso es a legfontosabb poszt az a szervezo aki felhozza a labdát na meg persze hogy irányitja az egész jatekot taktikákat hasznalva.A kovetkezo igen dontos poszt az ugynevezett 2 es 3 as a szél aki nagyon sokszor van dobás kozelben es rengeteg labdát szerezhet.Az utolsok akik a legmagasabbak a csapatbol azok a. Vásárolj most Kosárlabda felszerelést online! A kerékpározás vagy a jóga szerelmese vagy? Bármilyen sportot űzöl, segítségünkkel könnyedén megtalálhatod a megfelelő sportkelléket és márkát kedvező áron, több webáruház kínálatából. | Shopalike.h

Kosárlabda - Index Fóru

Legyőzte az Európa-bajnokot a magyar férfi kosárlabda

kosárlabda. Sport. Női kosárlabda-kupadöntő Körmenden. A kosárlabda-szövetség megerősítette a címvédő Pécs 2010 értesülését, miszerint a vasi város rendezi a Final Fourt. Administrator. 2011. 03. 10. 13:33. Sport. Love NBA-történelmet írt Őrült végjátékban második Eb-selejtezőjét is megnyerte a férfi kosárlabda-válogatott. a faultok utáni büntetőkkel, valamint Zotov és Bobrov hármasaival a játékrész végére ismét fordítottak az ukránok, 14-10-es állásnál szólalt meg a duda A SofaScore élő kosárlabda eredmények követheted a SofaScore.com LiveScore -n az eredményeket negyedről negyedre, a tabellákat, statisztikákat, időpontokat stb. több, mint 70 kosárlabda bajnokságból, többek közt NCAA, ABA League, Baltic League, Euroleague és nemzeti kosárlabda bajnokságok KOSÁRLABDA ALULMARADTUNK FEHÉRVÁROTT valamint három időkérés alkalmával is felhívtuk a figyelmet a faultok használatára, mégsem ütöttük be őket. Ezeket a dolgokat ki kell javítanunk a jövőre való tekintettettel. Köszönjük a támogatást! lépj velünk kapcsolatba

1. § Meghatározás. 1.1 A kosárlabda játék. A kosárlabda játékot két (2), öt (5) főből álló csapat játssza. Mindkét csapatnak az a célja, hogy a labdát az ellenfél kosarába dobja, valamint, hogy megakadályozza a másik csapatot a labda megszerzésében, illetve kosár (gól) elérésében KOSÁRLABDA Évértékelő - 1. rész: Centerek Védekezésben talán mindenki többet várt tőle, nem csak a már említett indokolatlan faultok miatt, de a korábban látott rim protector sem jött ki belőle igazán. Összességében előrelépés volt számára a szezon, még ha a legrosszabbkor is ért számára véget.. Faultok nyomán büntetők jöttek itt is, ott is, egyik csapat sem tudott ellépni a másiktól, váltva vezettünk hol mi, hol a győriek. Egyik edző sem volt maradéktalanul elégedett a látottakkal, sorra jöttek a cserék mindkét oldalon. Hollivayt jól védtük a palánk alatt, a győrieknél pedig elsősorban Raksányi volt elemében. A kosárlabda tulajdonképpen három színtéren zajlik. Az egyik az amerikai National Basketball Assotiation (NBA), a másik az európai gyökerekkel rendelkező Interntional Basketball Federation (FIBA) és az egyetemi bajnokság,és a harmadik a National Collegiate Athletic Association (NCAA). személyi hibák (faultok) száma. Az NBA. Sport Kosárlabda: Kosársuli-vereség Nagykőrösön Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak

PEAC-Kosárlabda Akadémia Pécs - Százhalombattai KSE 75-34 (17-4, 21-12, 19-6, 18-12) PEAC-Kosárlabda Akadémia Pécs: Tenyér 12/3 , Wentzel 9/3 , Varga 6, Kovács 7, Juhász 19/3 . Cs: Mándi 9/3, Demeter 3, Nagy 2, Radonjic 2, Budai 3, Hegedűs 2, Pucz 1 Tekintse meg Kosárlabdák kategóriánkat és rendelje meg kedvező áron a szükséges eszközöket. Hatalmas választékunkban könnyen megtalálhatja a keresett terméket! Ne hagyja ki ezt a lehetőséget 3×3-as kosárlabda: korán búcsúzott a világbajnokságtól az U23-as női válogatott. Összegyűltek azonban a magyar faultok, így büntetőket dobhattak az ázsiaiak, és nyertek 10-7-re. A kínaiakat legyőző hollandok ellen is jól tartotta magát a Doktor Anna,. Kosárlabda 173 db termék Szűrések. Szűrések Szűrések törlése Férfi kosárlabda NB I: hosszabbításban nyert a Kecskemét. A Kecskemét hazai pályán hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Körmend ellen a férfi kosárlabda NB I első fordulójában, szombaton. 2014-10-12 01:46:04. Szerkesztő: Forrás: ktekosar.com, MTI, fotó: ktekosar.co

Az Egyesült Államok férfi kosárlabda-válogatottja a 30 pontot dobó Kevin Durant és a 19 pontig jutó, a csapatát a negyedik negyedben a vállára vevő LeBron James vezérletével 107-100-ra legyőzte Spanyolországot a londoni olimpia fináléjában, ezzel 14-edszer is a sportág olimpiai bajnoka lett a férfiak versenyében Kosárlabda: A Békéscsabai KK mérkőzéseit sem látogathatják a nézők A Magyar Kosárlabda Szövetség úgy határozott, hogy zárt kapuk mögött, de folyatják az összes bajnokságot, miután a magyar kormány úgy döntött, hogy a beltéri 100 főnél nagyobb rendezvényeket nem lehet megrendezni

Kosárlabda: hősies harcban nyert a Szedeák + FOTÓK Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak. Megjelent: 2012.10.10. 20:58. Szerző:. Védekezésben talán mindenki többet várt tőle, nem csak a már említett indokolatlan faultok miatt, de a korábban látott rim protector sem jött ki belőle igazán. Összességében előrelépés volt számára a szezon, még ha a legrosszabbkor is ért számára véget Férfi kosárlabda - Megyebajnokság PEAC II. - KOZÁRMISLENY SE 62-73 (16-24,26-19,5-23,15-7) PEAC II.: Czéh G.-, Halász Á. 3/3, Kiss D. 6, Marczi Á.12/3.. Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság, férfi Nyugati csoport PTE-PEAC - Veszprém 74-64 (22-12, 18-14, 23-15, 11-23) Pécs, Egyetemi csarnok, 25 néző. V: Mintál Cs., Fleischmann K. PEAC:.. Nem tudom,hogy miért nem csináld eddig valaki valami hasonló topicot!Ide írjátok le vélemyéneteket egy-egy meccsről.Legyen az Olimpia,Saporta Kupa,vagy Magyar bajnokság.Basszus,nem tudom ki hogy van vele,de nagy bánatom volt tegnap a litván-amcsi meccs után.Idegesítő Usa fölénye.Pénteken a litvánoknak majdnem sikerült.

Elmagyaráznátok a kosárlabda posztokat? (918443

1. Öt kérdés az NBA nagydöntője előtt - 7 meccsen nyer a Los Angeles Lakers, mondják a szakértők, de van, amiben az Orlando a jobb
  2. Somogyi Gergely duplája nyitotta a második félidőt, de két zalai támadólepattanó után triplával büntetett Boston. Egy 7-2-es rohanással jutott levegőhöz az Alba, Kemp triplát, duplát is szerzett, közben a nagy iramban gyorsan telt az idő, ezúttal faultok sem állították meg sokszor
  3. den évbe
  4. A jelszót email-ben küldjük el. FüHü. FüHü; Ittho
  5. kosárlabda UP eredmények DVTK Akadémia 2018. május 28. 17:09 Bronzérmet nyert a DVTK Akadémia kadett csapata. A Nemzeti Leány Kadett Bajnokság bronzmérkőzésén a DVTK Akadémia 63-60-ra legyőzte a KSC Szekszárdot, ezzel az U16-os csapat megszerezte a klub első utánpótlás bajnoki érmét
  6. Sokszor csak faultok árán tudták Kohnékat megállítani, akik jó büntetőzéssel tovább növelték előnyüket. A negyedet 8-22-es arányban nyerte a Pécs, 18-46-os vezetésnél várhattuk a félidei szünetet. Debreceni KA-Kosárlabda Akadémia Pécs 52-73 (10-24, 8-22, 14-16, 20-11
  7. A Blue Harmony együttese csere nélkül fogadta a szintén visszafogott létszámban megjelent Umbrella csapatát, a feketemezes vendégek kezdtek jobban, s ki is tartott remek formájuk a negyed végéig, Ghyczy szokásához híven csak úgy szórta a triplákat, hármat is jegyzett ebből a műfajból, rajta kívül Csirke középtávoli kosarai s Borján két duplája segítette roppant.

Szabályok A kosárlabda általános szabályai (lépés, visszajátszás, faultok) Játékidő: 2x10 perc (tiszta játékidő!) A kiírásban nem szereplő valamennyi sportszakmai kérdésben az MKSZ és a Fogyatékosok Országos Diák és Szabadidősport Szövetsége Diákolimpiai ajnokságai 2018 -2019. versenykiírásában szabályozottak. Csényi gyorsindításgóljával növelte a differenciát, Habling Larát pedig csak faultok árán tudta megállítani a Sopron. A negyed végére 15 pontra nőtt a pécsi előny, Gyöngyös ziccerével végül 37-24-es hazai vezetésnél mehettek szünetre a csapatok. Kosárlabda Akadémia Pécs-Soproni Darazsak 71-56 (19-16, 18-8, 12-11.

A kosárlabda halhatatlanjaivá választották őket, méghozzá teljesen megérdemelten. A fentebb említett négy hölgyről bizonyára mindannyiunknak rengeteg emléke van, és számolatlanul ontanánk a történeteket parádés megoldásaikról, mindent legyőző akaraterejükről, és a pályán tanúsított példás magatartásukról Kosárlabda : Helyszín Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok : Dátum 2017-11-06 22:15:00 : Mérkőzés időtartama 40 : Szakasz Összevont osztályozó : Csoport Játékvezető Mocsai László : Tudósító Hatos Szabolc

Kosárlabda felszerelés webshop ShopAlike

Soproni Darazsak Akadémia – Aluinvent DVTK – ELTE BEAC

Lendületesen kezdett a NYIKSE a Kiskunfélegyháza ellen, és Sipos Timót két triplával indított, így azonnal 6-0 volt az állás. Aztán Savic nagyszerű passzai és a kimagaslóan szereplő Asztalos (42 IBM), Földesi és Nagy D. teljesítményével a félidőre már megnyugtató volt az előny. A 1,5 hónap kényszerpihenő után visszatért.. Kosárlabda játékvezetők ellenőrzése 2009. november 24. A Baranya Megyei Kosárlabda Szövetség és a Pécs Városi Kosárlabda Szövetség örömmel értesíti a csapatokat, hogy a Játékvezetői Bizottsággal kötött megállapodás szerint beindítja a Hummel Kosárlabda Bajnokságokban a játékvezetők ellenőrzését Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt nyújt a szövetségről. A hunbasket.hu-n megtalál minden információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt.

Kosárlabda - Méretek,Szabályo

Jól kezdték a mérkőzést a vendégek, öt perc után tíz ponttal vezettek (5. p.: 7-17). Ezután azonban kiengedtek, a hazaiak a negyed végére felzárkóztak. A második negyedben ádáz csata dúlt a pályán, egyik csapat sem tudott jelentős előnyre szert tenni miközben a ZTE a faultok különbségében vezetett Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió legérdekesebb és legfrissebb hírei - Kattintson ide: hirvilag.hu A női kosárlabda NB I/A 18. fordulójában szombaton a BSE-FCSM vendége volt a DKSK-MISI. Úgy kezdődött a találkozó.

Tananyagfejlesztés - Sportjátékok - Kosárlabda - 8

Ezt a faultok is mutatják, amit korrekten fújtak a játékvezetők. Kulcsjátékosaink sem teljesítettek ma igazán jól. Annak azonban örülök, hogy a harmadik negyedet, amikor a Sopron a legjobb ötösével állt fel, megnyertük. Erre kell építkeznünk tovább! Férfi kosárlabda bajnokság. MAFC - Sopron KC 87-77 (22-16, 27-25. Sok hiba csúszott az egy-egy elleni védekezésben, és ha jött is a besegítés, vagy későn, vagy csak faultok árán tudtuk megakadályozni ellenfelünket a pontszerzésben. A játék képe a szünet után sem változott, hiába szereztünk szebbnél szebb kosarakat támadásban, védekezésben rengeteg volt a figyelmetlenség Az EuroBasket 2021 a a kosárlabda Európa-bajnokság 41. kiadása lesz majd 2021 szeptemberében és a tornára már 2017-ben megkezdődött a selejtezés. Ez Innentől kezdve már taktikai faultok követték egymást és igazából, amivel megnyertük a meccset az az volt,.

kosarlabda fontos valtozasok lepes-szabalyban

Kesport » Kosárlabda: Fontos változások a lépés

Kosárlabda - Nemzeti Sport Onlin

Innen már jöttek a faultok szlovén részről, Benke dobhatott kettőt, a szlovének pedig már nem tudtak mit kezdeni a hátralévő időben, a végeredmény 77-75 Magyarországnak. Fantasztikus győzelmet aratott a magyar válogatott, végig koncentrálva és küzdve tudták felülmúlni a remekül játszó szlovén válogatottat Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.e

Kosárlabda cipők webshop ShopAlike

1. dig nem ért véget a szezon (a csoportunk utolsó mérkőzését 29-én, vasárnap játssza egymás ellen a Budapesti Bikák és a Beerodalom), a budbasket.hu tabelláját vizsgálva kijelenthető: hatalmas csatában az ötödik helyen zártuk a szezont. Kicsit árnyaltabban fogalmazva úgy is mondhatnánk: holtversenyben harmadik helyen végeztünk, hiszen úgyanúgy.
  2. Az év utolsó hétvégéjén ér félidejéhez a kosárlabda-bajnokság alapszakasza. Ez azért fontos, mert a Magyar Kupa nyolcas döntőjében azok a csapatok vehetnek részt, amelyek féltávnál ott vannak az első nyolcban. A címvédő Olajbányász biztos, hogy kupázik, a Jászberény viszont biztosan nem
  3. Jól kezdett, de végül 12 pontos vereséget szenvedett a DEAC az Alba Fehérvár otthonában. A debreceniek szekerét az ihletett formában kosárlabdázó Stefan Moody húzta, de 32 pontja kevésnek bizonyult a bravúrhoz az Alba Regia Sportcsarnokban - olvasható a debreceni klub honlapján
  4. A Bundesligáról amúgy is lehet tudni, hogy rendkívül sportszerű bajnokság, a lapok számára nem ritkán 3-3,5-es határokat adnak, de akadnak olyan sporik, akiknél ez még alacsonyabb lehet. Éppen ennek okán mi egy kis apróval megpróbáljuk megjátszani, hogy a mérkőzéseken egyetlen sárga sem lesz
  5. Veszprémi Egyetem- Flextronics KSZC 91:89 (17:29, 24:18, 23:25, 27:17). - Veszprém, 300 néző, NB I/B-s férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Fekete, Maár.
  6. den előfizetőnk díjmentesen, ajándékként kapja a nyomtatott újság mellé lapunk digitális számát. Ide kattintson! Miskolc - Az.
  7. Vasas Női kosárlabda 2011-ben a Vasas lett Magyarország első akkreditált Kosárlabda Akadémiája. Az eredményes szakmai munka és a kiváló körülmények az MKOSZ figyelmét is felkeltették

A kosárlabda sport - mint minden sportág - a matematika nyelvén is megközelíthető. Győzelem vagy vereség. Ez a két lehetséges végkifejlet egy mérkőzésen. Ebben a sportágban a döntetlen nem lehetséges. Persze ez sem igaz teljesen, hiszen a legkisebbek mérkőzésén még ez az eredmény is elfogadott. Hogy miért Női megyei kosárlabda rangadót rendeztek Nagykanizsán és a hazaiak az első két negyedben megszerzett előnyükből tudtak a találkozót követően a kanizsaiak edzője, Zsámár Krisztián. - A mérkőzés második részében már inkább a faultok domináltak, de előnyünkből azért még akkor is maradt meg, s ez a győzelmet. Egy héttel ezelőtt nagyon boldog egri játékosokat lehetett látni a Leányka út környékén, hiszen az addig borzasztóan negatív 2019-es időszakot egy parádés győzelemmel sikerült lezárni.Az NB I/B Zöld-csoportjában listavezető Vásárhelyi Kosársuli elleni sikerről akkor azt hittük, adhat egy olyan lökést, ami pozitívan hat majd az alapszakasz befejezésére

Kosarlabda 6 »-› ÁrGé

1. 2018. március 14. - emlékezetes nap a női kosárlabda híveinek. Ekkor vívta ki a Sopron Basket az Euroliga negyeddöntőjében a Fenerbahce ellen a sorsdöntő harmadik találkozón a 2018-as Final4 szereplés jogát. Emberfeletti küzdelem zajlott a pályán, melybe faultok is becsúsztak. A soproni oldalon Milovanovic és Jovanovic.
  2. den kosárlabdázónak az az álma, hogy olyan szurkolótábora legyen,
  3. NŐI KOSÁRLABDA NB I 18. FORDULÓ Sajnos a pontok nem, csak a faultok gyűltek a nevük mellett, így a negyed közepén büntetőkkel meglépett a Győr (4-13). Jókor jött Balogh Bubu időkérése, Réka gyönyörűen osztotta vissza a labdát Judienak, majd Boró tett vissza egy lecsorgó labdát, így egy kicsit közelebb zárkózott.
  4. U14 Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság A Döntő 2019 added 30 new photos to the album: Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A. May 26, 2019 · Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A. 30 Photos. A Sopron nem tudta megoldani a védekezését rajta és alapvetően a sebesség különbségből adódtak a faultok is
  5. A pontok mellett a hazai játékosok a faultok terén is vezettek. A második tíz percben egy ideig tartott a házigazdák lendülete (22. p.: (30-19). Aztán a Körmend egyre többször kijött egész pályás letámadásra, már a labda felhozatala is egyre nehezebb volt az egerszegiek számára

kosárlabda 24.hu - 174. olda

3X3-AS KOSÁRLABDA: U23-AS VB Korán búcsúztak a magyar lányok. 2019. október 4. péntek. Nem sikerült továbbjutnia csoportjából a 3x3-as női U23-as válogatottnak a kínai világbajnokságon. A lányok bár remekül kezdték a tornát, a pénteken elszenvedett két vereség után nem folytatják a küzdelmeket. UP-info. Mindig megtalálja a módját annak, hogy hatással legyen a találkozóra, legyen szó faultok kiharcolásáról, egy labdaszerzésről, védekezésben csak egy sima beleérésről, egy lepattanóról vagy egy elzárás adásáról. Mindent megtesz azért, hogy csapata nyerjen, és sok dolgot a statisztikák nem is jegyeznek ezekből Pontatlanul, néha lelkesedés nélkül védekeztünk, sok-sok figyelmetlenségből származó hibával, (faultok, eladott labdák) melyekből a Kölökös fiúk jöttek ki győztesen. Örülök, hogy gyerekeink közül az első meccsen nyolcan, a másodikon pedig tizenegyen találtak be a kosárba Fanning is triplás volt már faultok tekintetében, majd Hollins is azzá vált. Milosevics megszerezte tizenegyedik pontját- a szolnoki harmincháromból, ezzel hat ponttal meglépett az Olaj. Browning a Gundel legelőzékenyebb pincéreit is meghazudtoló módon szolgálta ki Tóth Ádámot, ekkor lépte á 5 heti 1 óra kosárlabda A testnevelés órákon a kötelező tantervi anyag elsajátítása történik. Az úszás és a kosárlabda órákon úszás és kosaras tanterv és tanmenet alapján tanítunk. A Kosársuli hallgatói beiratkozáskor az úszás órák keretében meg tanulnak úszni minden úszásnemben, majd a fokozatos terhelés következik

Őrült végjátékban második Eb-selejtezőjét is megnyerte a

U16 2020.01.20, Westsik NYKK Eötvös - DKKA 62-115 U14 2020.01.19, Westsik Egri VSI KOK A - NYKK Eötvös 68-34 Tiszaújváros - NYKK Eötvös 70-44 U12 NYKK Eötvös - ACS Baia Mare 38-65 BKG Ebes - NYKK Eötvös 44-6 A kosarsport.hu weboldalon mindent megtalál a magyar kosárlabdáról. A szövetség hírei mellett tájékoztatjuk programjainkról, aktuális eredményeinkről, kép és videó galériánk segítségével maximális betekintést nyerhet a magyar kosárlabdaéltbe. Mindent összegyűjtöttünk egy helyen amire az érdeklődök kíváncsiak és ami a kosársportban foglalkozókat érinti..

Kosárlabda élő eredmények - SofaScor

1. kosárlabda meccs mérkőzés Szolnoki Olaj KK EGIS Körmend Sokáig szoros volt, végül simán nyert a Szolnok a Körmend ellen de beszedte harmadik személyi hibáját is- ekkor Davis és Fanning is triplás volt már faultok tekintetében, majd Hollins is azzá vált. Milosevics megszerezte tizenegyedik pontját- a szolnoki.
  2. 21. KOSÁRLABDA (BASKETBALL) FIBA 33 (FIBA 33) Slamball (Slamball) Streetball (Streetball) 22. Kötélugró sport (Rope Skipping) 23. Labdarúgás (Football) Strandfoci (Beach Football) Futsal = Teremlabdarúgás (Futsal) 24. Lovassport (Equestrian) Díjlovaglás Díjugratás Fogathajtás Díjhajtás Maratonhajtás Akadályhajtás Lovastorna.
  3. Faultok itt, faultok ott. Ziccer itt, ziccer ott. Kosár nincs, se itt, se ott. Néha a legegyszerűbb megoldás visz előre. Pascua lép be a palánk alá és óriási labdával egyenlít. Őrület a köbön. Meccsben vagyunk. és a magyar női kosárlabda legjobbja, IVÁNYI DALMA jól megérdemelt 10. bajnoki címmel koronázta meg.
  4. Faultok itt, faultok ott. Ziccer itt, ziccer ott. Kosár nincs, se itt, se ott. Néha a legegyszerűbb megoldás visz előre. Pascua lép be a palánk alá és óriási labdával egyenlít. Őrület a köbön. Meccsben vagyunk. Ruják könnyed tempójával pedig újra vezetünk. Zúg a HAJRÁ PINKK a Lauberben. Úgy, ahogy még eddig soha
  5. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kosárlabda Szövetség hivatalos weboldala. hogy megakadályozza a védőjátékosokat olyan taktikai faultok elkövetésében, melyek célja csak az, hogy az óra ne induljon el. Normál körülmények között ez csak a mérkőzés végén szokott előfordulni. Az új szabálymagyarázat jobban szolgálja a.
  6. A harmadik negyed első felében még sikerült 10 egység alatt tartani a hátrányt. Megszaladtak a soproni faultok és egy technikaival Briann January az 5. hibáját is begyűjtötte, így a negyed közepén rutinos légiósát veszítette el a magyar csapat. A negyed hajrájában 49-42 után 10-0-s futással lépett el a Fener

ALULMARADTUNK FEHÉRVÁROTT - DEAC Kosárlabda

Faultok: 14 ill. 26 Büntet?k: 34/21 ill. 14/9 Az Amat?r Kosárlabda Alszövetség (AKA) idén az NB II-es, a megyei bajnokságok és a kupák lebonyolítását végzi. Az idei szezonban még az MKOSZ közvetlen irányítása alá tartozik az utánpótlás bajnokságok rendezése. Jöv?re azonban ez már az amat?r alszövetség. Edző kosárlabda sportágban 2006. . 1-1 játék gyakorlása során a mellkassal való ütközés elősegítése, a faultok minimalizálása. Gyors védőlábmunka kialakítása, ezt 1-1 szituáción kívül is sokat gyakoroltatni kell. Az 1-1 elleni védőmozgás során azt kell tanítani, hogy a támadó játékos követése minden. A végjátékban a spanyolok elhibázták a triplákat, a franciák pedig berámolták a faultok után megítélt büntetőket, így a vége 65-52 lett a Franciaország javára. A házigazda tehát - azok után, hogy a csoportban simán verte a franciákat - a legjobb négybe sem jutott be a világbajnokságon

Dife.h

A nyolcszoros Magyar Bajnok, és nyolcszoros Magyar Kupagyőztes Szolnoki Olaj Kosárlabda Klub Hivatalos Honlapja Kövesd élőben a Vásárhelyi Kosársuli második hazai meccsét a 2018/19-es bajnoki idényben!.. Húsz év után kapott újra meghívást Görögországtól a magyar férfi kosárlabda-válogatott, amely legutóbb az 1999-es Európa-bajnokság előtt szerepelt a helléneknél. Érdekesség, hogy azóta felnőtt szinten nem is találkoztunk velük, sem felkészülési-, sem tétmeccsen. csak faultok árán tudtuk megállítani őket, a. A bball1.hu portál tudósítása a mérkőzésről:. Az 5. percben volt először két labdányi a különbség a Körmedn javára, Taylor zsákolása után (13-9). Szemmel láthatólag is kemény volt a védekezés mind a két oldalon ebben az időszakban, leginkább szerzett labdák és faultok jellemezték a negyed közepét Ezúttal viszont a büntetőzésünk rendben volt, heten is betaláltak, amivel még egy pontot rá tudtunk tenni eddigi előnyünkre. Az első félidőben ütött meggondolatlan faultok miatt változtatnunk kellet az eddigi felálláson, amiből szerencsére jól jöttünk ki, a harmadik negyedben már fegyelmezettebben védekeztünk és támadásban is szép akciók után voltunk eredményesek

Évértékelő - 1. rész: Centerek - DEAC Kosárlabda

De vészesen gyűltek a faultok, 2 és fél perccel a vége előtt ötig zárkózott a Sopron, négy játékosunknak volt négy hibája. Egis Körmend kosárlabda Krasznai Ferenc Kupa. Szólj hozzá! Egy nap alatt több, mint 1000 aláírást gyűjtöttek össze a Rác Gábor kirúgása ellen tiltakozók Szülők, pedagógusok, barátok is. Gyűltek a faultok mindkét oldalon, nagyon kemény harc folyt a pályán, minden labdáért meg kellett küzdeni. Lányaim egymást múlták felül, óriásit hajtottak és tartottuk ezt a kilenc pontos előnyt a meccs végéig. Mindezt úgy, hogy Vincze Niki a negyedik negyed harmadik percében kipontozódott, de ezt is megoldották a. Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. Gyakorlatilag egy tét nélküli mérkőzésre készülődtek a csapatok. Mi már lemaradtunk a rájátszásról, a pécsiek pedig már biztos tagjai voltak a legjobb nyolc mezőnyének. Triplákkal próbálkoztunk, de nem céloztunk pontosan, a taktikai faultok után pedig a Pécs eldöntötte.

Elképesztő izgalmak után legyőzte az EB-címvédő Szlovéniát a magyar kosárlabda-válogatott! 2020. február 20. A mérkőzésen szinte végig déli szomszédaink vezettek, de az utolsó percekben koncentrált, jó játékkal megfordította a mérkőzést Ivkovics Sztojan együttese, és 77-75 arányban legyőzte a kiváló szlovén. Alsós Kupa . Februári kupán szereplő csapat tagjai: Flekk Julcsi, Marjai Dóra, Sztasák Johanna, Vári Anna, Vári Dia, Hunkár Ádám, Pillinger Nándi, Sztasák Jonatán, Sztasák Nátán, Varga Levente.. Találkozó: 10.45-kor a Hauszmann utcai csarnokban a 2. (középső) pályánál. Szükséges felszerelés: kék koboldos póló, rövidnadrág, fehér zokni, edzőcipő (váltó. 2017.11.18, 15:34 Kosárlabda UP. Mindkét meccsünket megnyertük a paksi tornán. Gyermek Kupa 2. forduló, Paks 2017. November 12. Atomcity ASE - Pécsi VSK (A) 83:54 A faultok meccse. 24 személyi hiba a Mi és 21 az ellenfél oldalán. Atomcity ASE - KASI A 94:5 Agresszívak voltunk, talán annyira nem, mint amit végül azt a faultok a jelzőtáblán mutatják. Úgy gondolom, hogy a negyedik negyedben át tudtuk venni a mérkőzés kontrollálását és kellő energiát vittünk a parkettra ahhoz, hogy meg tudjuk nyerni a meccset. A Kaposvári Kosárlabda Klub fenntart minden, a lap bármely. A jó formában lévő Alba Fehérvár otthonában lépett pályára szombat este a KTE-Duna Aszfalt az első osztályú férfi kosárlabda bajnokság 18. fordulójában. Forray Gábor ezúttal mindenkire számíthatott, és ennek gyümölcseként idegenben is sikerült két vállra fektetni a székesfehérváriakat The next video is starting stop. Loading... Watch Queu